O nas

NXTG to młoda agencja interaktywna

Poznaj bliżej.

Next Generation tak o sobie mówimy. Jest młodą agencją interaktywną znajdującą się w Krakowie. Specjalizujemy się w realizowaniu stron internetowych. Internet jest dla nas miejscem do projektowania, wdrażania i realizowania niepowtarzalnych projektów stron internetowych zarówno dla klientów korporacyjnych, jak również mniejszych firm. Zawsze staramy się podejść indywidualnie do potrzeb klienta. Jesteśmy przekonani, że analiza celów twojej firmy jest kluczem do stworzenia najbardziej efektywnych materiałów promocyjnych. Oddając Nam swój wizerunek, masz pewność, że otrzymasz od nas najbardziej kompleksową obsługę. Możemy stworzyć Twój serwis internetowy, a następnie skutecznie go wdrożyć.


Jeśli chcesz zobaczyć Nasze dotychczasowe realizacje stron internetowych zapraszamy do zakładki Portfolio.


Dlaczego my?

Grafika. Zawsze staramy się wdrażać strony w oparciu o indywidualną, niepowtarzalną grafikę, która wyróżni Twoją stronę internetową spośród innych.

Przejrzystość. Kluczem do efektywnej strony jest prosta i czytelna forma.

Kod html. Strona internetowa, którą dla Ciebie piszemy, jest szybka. Wdrożony projekt jest gotowy do indeksowania w wyszukiwarkach internetowych.

Najnowsze standardy. Masz pewność, że Twoja strona internetowa, każdorazowo zadziała przy wykorzystaniu najczęściej używanych przeglądarek internetowych. Każdy projekt jest wykonywany w standardach RWD – strony responsywne dostosowane są do urządzeń mobilnych.

Zawsze słuchamy. Sugestie naszych klientów są dla nas cenne. Nie oznacza to, że zawsze się z nimi zgadzamy. Powierzając swoją działalność w nasze ręce, czujemy się odpowiedzialni za Twoją firmę, dlatego też, zawsze konfrontujemy Twoją wizję z naszą. Pozawala to osiągnąć wspólny sukces.

Opieka. NXTG to nie tylko profesjonalne wykonywanie stron internetowych ale również długotrwała opieka. Po wdrożonym projekcie masz poczucie bezpieczeństwa oraz gwarancje pełnej gotowości z naszej strony.